Нікополець Дмитро Северин потрапив до книги “100 славетних імен Петропавлівщини”

Нікополець Дмитро Северин потрапив до книги “100 славетних імен Петропавлівщини”.  Історію чоловіка опубліковано в розділі  “Продовжувачі славних справ рідного краю” .

Про це NikopolART дізнався з повідомлення у соціальній мережі, з групи “Нікополь феросплавний”.  22 липня, в молодіжному центрі FOCUSHUB селища Петропавлівки Синельниківського району, пройшла презентація книги «100 Славетних імен Петропавлівщини».

В числі сотні людей, чиї біографії розповідає видання, є і працівник Нікопольського заводу феросплавів –  Дмитро Северин.

Авторами книги є Юлія Ларченко, Тетяна Конюшенко і Ніна Сергієнко. Матеріали для книги збирали майже 10 років. Екземпляри книги отримали батьки і дружина Дмитра.

 “… Ми дуже гордимося  своїм сином Дмитром Северином, – сказала на презентації книги мама нашого земляка. – Він у нас залишився єдиним. Але він зараз у Нікополі, де також йдуть обстріли. Він на своєму фронті, працює на заводі й захищає нас.”

Книга “100 славетних імен Петропавлівщини” зареєстрована в українській книжній палаті. Це означає, що її екземляри поповнять бибиліотеки презідента України та парламенту, національну бібліотеку ім. Вернадського та національну бібліотеку імені Ярослава Мудрого.

Tagged: Tags