Про нас

Вас вітає сайт «Нікополь-ART»!

Вітаємо вас на нашому сайті «Нікополь-ART»! “Мета всіх мистецтв полягає в дослідженні істини”, – сказав Марк Тулій Цицерон. Метою сайту “Нікополь-ART” є знаходження та об’єднання творчих людей нашого міста.

Художники і поети! Фотографи і письменники! Музиканти, композитори та співаки! Як часто, приносячи свої творіння в редакції газет і журналів, в студії теле – і радіоканалів, ви чуєте одне і теж: «Не пройде. Не має комерційної вигоди”. І шедеври припадають пилом на полицях, а художники малюють в стіл…

Світ, що живе за законами грошей, говорить мистецтву немає. Сайт “Нікополь-ART” – говорить мистецтву ТАК! Тому що мистецтво – це краса, яка здатна врятувати світ.

Ставши співавтором або просто відвідувачем нашого сайту, Ви отримаєте можливість переконатися, що життя повне яскравих відтінків і кольорів. Фотографії та картини, музичні твори, вірші та проза, що стали плодом творчості нікопольців, – все це тут!

… Багато хто мріє про безсмертя, але не знають, чим зайнятися в дощовий недільний день. Ми – знаємо. ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАС!

При використанні матеріалів сайту «Нікополь-ART» в електронному або друкованому вигляді, посилання обов’язкове!

P.S. Матеріали, на думку адміністрації, що не мають відношення до культури і мистецтва або порушують чинне законодавство України, на сайті не публікуються.

З повагою, редакція сайту «Нікополь-ART»