Юний бандурист з Нікополя Богдан Пилипов є одним з тих, хто своєю щоденною працею прославляє рідний край на різноманітних конкурсах й фестивалях. Нещодавно NikopolART про його здобутки розповіла мати – Галина Андріївна.
“Богдан з раннього дитинства проявляє себе як талановита та різнобічно розвинена дитина. Відвідує недільну школу при храмі святого Праведного Петра Калнишевського. Разом з іншими учнями якої дає концерти у військових частинах та бере участь в інших патріотичних заходах міста та району”, – розповідає пані Галина
У Богдан був посвячений у джури Микитинської Січі. Про це навіть є стаття у книзі “Іван Сірко-легенда повертається”, яку написала Катерина Вадченко. До того ж у складі куреня імені Павла Загребельного гімназії 15″ Богдан разом зі своїм класом 7-Б зайняв 1 місце у міському етапі Всеукраїнської патріотичної гри “Сокіл”.

З 2018 року, Богдан Пилипов, навчається грі на бандурі у Нікопольській школі мистецтв. Його викладачем є Гомілко Валентина Володимирівна. Завдяки її професіоналізму та наполегливості з першого року навчання хлопець займає призові місця у всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.
Які здобутки має юний письменник та бандурист Богдан Пилипов: відео
Богдан є одним з найкращих бандуристів в ансамблі “Квітана” під керівництвом Сапронова Юрія Анатолійовича. Разом з мамою та бабусею у складі сімейного ансамблю “Світлячки” став лауреатом міського конкурсу “Творча родина” у 2019 та 2021 роках.

Також Богдан Пилипов має досягнення у школі. Так у нього диплом є експерта логічного мислення в конкурсі “Олімпус” (2018 рік).Зайняв ll місце у конкурсі власних віршів, присвячених 207 річниці від дня народження Т.Г.Шевченко. А ще юний бандурист пише вірші. Прочитати написані ним рядки можна за посиланням.
