У Нікополі пройшов перший благодійний квартирник «Undercover» (фото, відео)

5 травня у Нікополі пройшов перший благодійний квартирник «Undercover». Його організатором виступив благодійний фонд «Україна – справедлива країна». Повідомляє NikopolART.

«Зібрали вузьке коло волонтерів і благодійників у бомбосховищі, щоби нагадати – життя триває», – написав голова Благодійного фонду Дмитро Осика на cвоїй сторінці в Інстаграмі.

благодійний квартирник
Гурт Duduband

Адже вже понад рік волонтери Нікопольщини активно допомагают захисникам. На перший в місті квартирник запросили колоритний гурт Duduband. Він грає музику у таких стилях, як етно – фолк – джаз – реггі.

У Нікополі пройшов перший благодійний квартирник «Undercover»: відео

Гурт Duduband є унікальним музичним проектом, в якому поєднані дві культури Грузії і України. Авторські композиції на вірші грузинських і українських класиків, улюблені пісні в оригінальному аранжуванні, об’єднані загальним ритмом переконають слухача в тому, що у наших народів є спільне коріння.

благодійний квартирник

Перший благодійний квартирник у Нікополі відкрила талановита молода співачка, солістка зразкової вокальної студії «Октава» Софія Сіліна. У її виконанні присутні змогли почути дві автентичні українські пісні.

благодійний квартирник
талановита співачка Софія Сіліна

Під час квартирнику, його організатори збирали кошти на авто для ЗСУ.

За словами засновника благодійного фонду Україна – справедлива країна» Дмитра Осики – це перший подібний захід у нашому місті але не останній.

У Нікополі пройшов перший благодійний квартирник «Undercover»: фото

благодійний квартирник

благодійний квартирник

благодійний квартирник

 

Фото та відео організаторів заходу

 

Tagged: Tags