У Червоногригорівці відбулася зустріч з українським композитором Анатолієм Сердюком

2 липня Червоногригорівці відбулася зустріч з українським композитором Анатолієм Сердюком. Про це  NikopolART дізнався з повідомлення Олександра Ковальова.

Анатолій Сердюк – знакова постать Запорізького краю, найвідоміший і найпопулярніший артист, який ще на початку 90-х років підняв запорізьку пісню на всеукраїнський рівень, за словами поета А. Рекубрацького, “дав крила запорізькій поезії”. Він виробив і показав всій країні “фірмовий” запорізький продукт, у якому все було своїм: вірші, музика, аранжації, режисура виступів. Його концерти 1993-1998 років мали сенсаційний успіх і активно сприяли формуванню масової аудиторії української естради на Запоріжжі.
Творчість Сердюка мала також вплив і на митців Запорізького краю, більшою мірою із середини 1990-х до середини 2010-х років. Музиканти, поети, композитори, народні майстри, художники, журналісти тематично й стилістично рефлексували на твори Анатолія Сердюка, який майже два десятиліття був своєрідним законодавцем музичної моди на запорізькій естраді.
Анатолій Сердюк зробив свій власний культурно-мистецький і політичний внесок у розбудову нашої держави, був не лише свідком, а й одним із учасників легендарних подій 1991, 2004, 2014 років, коли Україна поставала як незалежна держава. Його пісня “Вставай, Україно!” відіграла важливну роль на зламі історичних епох — і в далекому 91-му, і під час обох революцій — прискорювала самовизначення нації, сприяла утвердженню незалежної держави.
Анатолій Васильович Сердю́к (народився 13 вересня 1967, Запоріжжя) — український композитор-пісняр, співак, громадський діяч, журналіст. Член творчої спілки Асоціація діячів естрадного мистецтва України, член Національної спілки журналістів України, заслужений працівник культури України, Заслужений артист естрадного мистецтва України.
Всі присутні насолодилися виконанням українських пісень, мали змогу взяти автограф, придбати авторські книги та диски з піснями

Tagged: Tags