Нікополець виготовив діораму “Русский воєнный корабль”

Мешканець Нікополя Артур Садиков виготовив діораму “Русский военный корабль иди нах*й”. Діорама, то улюблене хобі чоловіка. На початку січня він створив діораму присвячену ДАП “Кіборги”.

Як створював останню свою роботу, чоловік розповів NikopolART. За словами майстра, він вирішив присвятити одну зі своїх робіт легендарній фразі.

“Ця невеличка діорама присвячена теперішньому тренду і легендарній фразі про “русский военный корабль”. “Укрпошта” присвятила марку з подій острова Зміїний, а я вирішив зробити діораму”, – розповідає Артур.

Над створенням цієї діорами майстер працював близько трьох тижнів.  При виготовленні діорами він використовував: сбірні масштабні моделі, пвх, пластик, полімерну глину, клей.

“Робота повністю ручна, розписана акриловими фарбами”, – наголошує чоловік.

В майбутньому Артур Садиков планує створити серію патріотичних робіт.

Діорама — це стрічкоподібна, зігнута півколом живописна картина з переднім наочним планом (споруди, реальні і бутафорські предмети). Діораму відносять до масового видовищного мистецтва, в якому ілюзія присутності глядача в природному просторі досягається синтезом художніх і технічних засобів.

Tagged: Tags