Як “Берегині Нікополя” допомагають військовим та переселенцям: історія від Світлани Струс

З першого дня війни  мешканці багатьог міст та сіл нашої держави щоденно своєю кропіткою працею допомогають захисникам України якнайшвидше подолати ворога. Задля  допомоги військовим господині Нікопольщини об’єдналися у Благодійний фонд “Берегині Нікополя”.

Нещодавно його голова Світлана Струс розповіла NikopolART, як нікопольчанки підтримують армію та переселенців.  На сьогодні, головною метою фонда є допомога захисникам України та людям, які попали в складну життєву ситуацію із-за воєнного стану.

“… В основі ми збираємо все, самі робимо і передаємо на фронт. Шиємо білизну, підсумки д/ магазинів, устілки, турнікети, розробили сухий борщ, суп та грибну юшку, відшили футболки для військових, печем булочки, рулети, в’яжемо шкарпетки, мітенки, робимо окопні свічки і не тільки”,  розповідає  Світлана.

На сьогодні  активними членкинями Благодійного фонду “Берегині Нікополя” є Анна Клим, Ольга Свитка, Лілія Белошнікова та Наталя Копоть, Ірина Анатоліївна Лимарь.

” Готувати борщі на фронт нам допомагають повара з дитячих садочків, – продовжує розповідати Світлана. Вони працюють з понеділка по п’ятницю. Є в нас дівчатка, які шиють одяг для військових по домівках.  Шиємо білизну, підсумки, піджопники … Закупили тканину та відшили футболки, тільки для військових.”

Допомагають “Берегині Нікополя” й переселенцям, що знайшли прихисток у нашому місті. Для них жінки відкрили гуманітарний центр одягу, який працює з 09:00 до 18:00.

“Люди приходять і вибирають одяг, постільну білизну, обувь та посуд. Трохи допомогали продуктами. Коли звертаються до нас, стараємось допомогати – меблі,битову техніку й не тільки”,  – додає Світлана.

Є у “Берегинь Нікополя” щоденні потреби.  Для допомоги військовим волонтерам завжди необхідно: овочі для борщу, тканині для шиття білизни, устілок, підсумків та для маскувальних сіток. Потрібна благодійному фонду й фінансова допомога. Зокрема для закупівлі тканіні й пошиву футболок для військових.

За діяльністю благодійного фонду “Берегині Нікополя” можна стежити у соціальній мережі “Фейсбук“.

 

Tagged: Tags