Травень у Нікополі, як і квітень був гучним. Місто здригалося від тривог, ворожих дронів й загроз артобстрілів.
Вулиці й проспекти, парки й сквери були не багатолюдними. Щодня люди поспішали по справах й фільмували красу природи у прифронтовому Нікополі як в сонячні, так і дощові дні. Тим часом учасники творчої самодіяльності й учні школи мистецтв продовжували прославляти рідне місто на різноманітних конкурсах. Так, зразкова студія хореографії “DANCER” підкорила Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Лавина талантів”. Танцор Єгор Мухін потрапив у ТОП-8 найпрестижнішого чемпіонату світу. Команда «Орхідея» з Нікополя здобула срібло на обласних змаганнях «Пліч-о-пліч».
28 травня у школах Нікополя пролунав останній дзвоник. Випускників міста привітали відомі українські зірки. Також особливий акорд пролунав у дитячому театрі “Казка”.
NikopolART пропонує Вам переглянути деякі світлини зроблені містянами
Травень у Нікополі: фото

Світлини з телеграм-каналу “Фото Нікополя і Нікопольщини”
і Євгенія Поночевного
Повідомити новину або надіслати поезію (прозу) можна на електронну пошту: nikopol-art@ukr.net
