У Нікополі відбувся фінал інтелектуально-пізнавальної гри «Ігри розуму». Участь у заході взяли учні із 25 закладів загальної середньої освіти.
Повідомляє NikopolART з посиланням на міську раду.
За результатами І відбіркового етапу визначено команди, які набрали найбільшу кількість балів та були рекомендовані до участі у фінальному етапі:
- І місце – команда «EcoNik» (гімназія №22)
- ІІ місце – команда «EcoPulse» (ліцей №8)
- ІІІ місце – команда «Еко-Драйв» (гімназія №3)
- IV місце – команда «Кіловати інтелекту» (гімназія №25)
- V місце – команда «NikoMind» (гімназія №6).
У Нікополі відбувся фінал гри «Ігри розуму»

15 травня 2026 року відбувся ІІ етап гри у форматі офлайн. У фіналі взяли участь 4 команди по 4 учасники:
- команда «NikoMind» – гімназія №6;
- команда «EcoNik» – гімназія №22; команда «EcoPulse» – ліцей №8;
- команда «Еко-Драйв» – гімназія №3.
Переможцем ІІ етапу стала команда «Еко-Драйв» гімназії №3.
Вітаємо!
Повідомити новину або надіслати поезію (прозу) можна на електронну пошту: nikopol-art@ukr.net
