Письменник з Нікополя презентував власні вірші у Перещепинській громаді (фото, відео)

7 серпня письменник з Нікополя Олександр Варицев презентував власні вірші у Перещепинській громаді.  

Повідомляє NikopolART з посиланням на Центральну бібліотеку громади.

 На літньому майданчику Перещепинського Центру культурних послуг відбулася зворушлива та натхненна зустріч з поетом і волонтером Олександром Варицевим – уродженцем міста Нікополь, чиї вірші та волонтерська діяльність знайшли відгук у серцях слухачів.

Захід організовано за ініціативи сектору ветеранської політики Перещепинської міської ради у співпраці з Центральною публічною бібліотекою Перещепинської міської ради, Перещепинським центром культурних послуг та фахівцем із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб.

Письменник з Нікополя презентував власні вірші у Перещепинській громаді

Олександр Варицев – автор кількох поетичних збірок, які народилися на блокпостах, у польових шпиталях, у тиші перед світанком. Він пише як для дорослих, так і для дітей. Багато його віршів стали піснями. Його поезія – це правда часу, пульс серця нації. Це – глибокі роздуми про війну, біль втрат, нескореність, людську гідність та любов до України. 

Під час зустрічі, присутні мали змогу почути вірші Олександра Варицева у живому виконанні. Атмосферу заходу доповнили аудіозаписи пісень, створених на основі його поезій, що надали їх звучанню особливої емоційної сили.

По завершенню зустрічі,  Олександр Варицев подарував присутнім примірники своїх поетичних збірок з автографом, залишивши їм не лише теплі слова, а й частинку свого творчого серця.

Повідомити новину чи надіслати поезію (прозу) можна на електронну пошту:  nikopol-art@ukr.net

Tagged: Tags