Малюнок художниці з Нікополя представлений у столичному виставочному залі Blockbuster Mall

Малюнок художниці з Нікополя – Юлії Буцонь, представлений у столичному виставочному залі Blockbuster Mall. Для виставки було обрано 80 малюнків з 800.

Юлія Буцонь  навчається у середній школі № 20 та третій рік поспіль відвідує гурток образотворчого мистецтва “Акварелі” Будинку дитячої і юнацької творчості.

Про те, як малюнок дівчини потрапив на столичну виставку NikopolART розповіла мама дівчинки й керівник гуртка Марія Буцонь.

“Ще на день дитинства, компанія “Сентравіс” проводила внутрішній конкурс “Наша мирна Україна”. Робота Юлії отримала максимальну кількість балів – 241.
Було рекомендовано організаторами, малюнок “Віримо у нашу Мрію!”, – надіслати на всеукраїнський національний конкурс українського креативу #ПолуницяПаляниця“,  розповідає Марія.
Юлія Буцонь зі своїм малюнком “Віримо у нашу Мрію!”
Організаторами цього конкурсу є благодійний фонд Сергія Притули, відома сучасна художниця Соня Морозюк, Благодійного Фонду «GoodWill» та БФ «Ukrainian Army of Patriots».
Серед дитячих і дорослих робіт творчих людей України було понад 800 робіт, тільки 80 робіт було обрано для внутрішньої виставки. 17 червня пройшов фінал конкурсу.
Малюнок нікопольської художниці визнали одним з найкращих. Сьогодні робота нікопольчанки разом з іншими малюнками представлений у столичному виставочному залі Blockbuster Mall.
Мама розповідає, що її 14-річна донька полюбляє малювати з дитинства.
“Ще в 1,5 роки розмовляла реченнями. Пам’ятаю, коли їй було десь 2-3 рочки, вона любила перемальовувати все навкруги. Мене здивувало, коли вона звичайним олівцем відобразила настільну лампу у об’ємі. Або коли вона малювала ліс з ялинок, деякі були маленькі, а деякі великі. Я їй питаю, чому такі різні дерева. А мені Юля відповіла, що малекі ялиночки просто стоять далеко…у 3 роки – інтуїнивно зобразила перспективу лісного пейзажу…”

Tagged: Tags