Юні художники з Нікополя створили унікальну патріотичну композицію. З нею вони взяли участь у конкурсі «Монети вдячності».
Розповіли у школі мистецтв. Повідомляє NikopolART.
“Конкурс «Монети вдячності» став чудовою можливістю об’єднати творчість і благодійність задля цієї мети. Він спрямований на створення мозаїк із монет на тему вдячності українським військовим, а також збір коштів для допомоги захисникам, які постраждали внаслідок бойових дій”, розповідає Тетяна Степаненко.
Юні художники з Нікополя створили унікальну патріотичну композицію

У цьому конкурсі взяли участь учні школи мистецтв. Вони створили унікальну композицію разом з викладачами – Тетяною Дробот, Людмилою Голдою та Катериною Яценко.

Ця композиція символізує вдячність та підтримку нашим героям, підкреслюючи їхню мужність , а також нашу любов і повагу.
“Дякуємо учням за креативність та наполегливість, викладачам за підтримку, натхнення та допомогу в реалізації цього проекту, а також тим, хто долучився до збору монет#SuperCoins”, додали у повідомленні.
Повідомити новину чи надіслати поезію (прозу) можна на електронну пошту: nikopol-art@ukr.net.
