Дар’я Доля здобула бронзову медаль на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Спортсменка з Нікополя Дар’я Доля здобула бронзову медаль на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі.  Повідомляє NikopolART.

“Вітаємо вихованку НДЮСШ «Трубник» Дар’ю Долю (тренери-викладачі Микола Касьянов, Олександр Темураєв та Володимир Задорожний) з бронзовою медаллю на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі з дзюдо, який проходив в Мариборі (Словенія)”,  – розповіли у ДЮСШ “Трубник”.

В останній день фестивалю, у суботу, 29 липня, нагороди розіграли у командному змішаному змаганні. За перемогу боролись 22 команди та 194 спортсмени. Україна на цих змаганнях виборола бронзу. 

Відзначимо, що у складі збірної команди України, єдиною представницею Дніпропетровщини стала нікопольчанка Дар’я Доля.       

“Ми дуже пишаємося високими досягненнями та здобутками наших спортсменів, які вселяють почуття гордості за наше місто Нікополь. Вітаємо Дар’ю із чудовим результатом, бажаємо здоров’я, мирного неба та подальших перемог у дзюдо!”, – додали у ДЮСШ “Трубник”.

Дар’я Доля здобула бронзову медаль на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі: фото

здобула бронзову медаль

здобула бронзову медаль

Tagged: Tags