Нікопольців запрошують на засідання розмовного клубу “Спілкуймося українською”. Воно буде присвячене Дню матері (Образ матері в художній літературі).
Повідомляє NikopolART з посиланням на повідомлення директора Нікопольської ЦБС Олени Стовби.
Наступне засідання розмовного клубу “Спілкуймося українською” відбудеться на платформі Zoom 19 травня. Початок о 14.30.

Нікопольців запрошують на засідання розмовного клубу “Спілкуймося українською”: як долучитися
Засідання №5 відбудеться 19 травня о 14.30 за посиланням:
Долучилися до конференції Zoom: https://us05web.zoom.us/j/6923512860
Ідентифікатор конференції: 692 351 2860
Код доступа: 1111
Адміністратор – Центральна міська бібліотека.
Повідомити новину або надіслати поезію (прозу) можна на електронну пошту: nikopol-art@ukr.net
