Поетеса Ольга Борисова презентувала нову книгу “Ліра душі”

Нікопольська поетеса Ольга Борисова презентувала нову книгу “Ліра душі”. Це вже друга книга збірка віршів в творчій біографії жінки.

Попри війну презентація нової книги пройшла в приміщенни БІЦ “Слово” Про це NikopolART дізнався з повідомлення бібліотекаря Олени Рудоманової.

“Ці два вечори – це не просто презентації довгоочікуваної збірки віршів Ольги Борисової “Ліра душі”. Це про відчуття щастя від того, що ЗУСТРІЛИСЬ. Це по-перше. По-друге, щастя, що ВЗАГАЛІ МАЄМО ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ. А по-третє і це головне – привід. А він пречудовий! Не дивлячись ні на що, ми святкували НАРОДЖЕННЯ НОВОЇ КНИГИ”, – пише  Олена Рудоманова. 

До друку книгу Ольги  Павлівни готував бібліотечно-інформаційний центр “Слово”.

“…Ліра душі” – друга в творчій біографії збірка віршів Ольги Борисової. В ній поезії про природу, кохання, про нагальні проблеми, дитячі вірші, а також гумористичні замальовки. Вірші – це, за словами авторки, її душа, сприйняття навколишнього світу. Пише їх Ольга Павлівна все своє свідоме життя. Книга починається з осінніх замальовок. Напевно тому, що вона обожнює цю чарівну пору. Восени Ольга народилася. Осінь її надихає, дає поетичний заряд на весь рік. А ще осінь для Ольги Павлівни не просто пора року – вона її подружка. Звертаючись до неї у своїх віршах, авторка веде з нею довірчі бесіди…”, – додала бібліотекар. 

Поетеса має надію, що нова книга стане  улюбленою та незамінною супутнецею (особливо зимовими вечорами) для багатьох шанувальників її творчості.

З питань придбання книги, звертайтесь до авторки за телефоном 0669015968 або в БІЦ “Слово”.

 

Tagged: Tags