Уродженка Нікопольщини стала Чемпіонка Європи з повітряної гімнастики!

Уродженка Нікопольщини Марія Криськів здобула золото Чемпіонату Європи з Повітряної гімнастики, який відбувся в Празі, Чехія.

Про це інформує Nikopolnews, передає  NikopolART.

Перед тим як вибороти право представляти Україну на міжнародній арені, Марія пройшла відбіркові змагання на національному рівні.

Вона — двічі Чемпіонка України у категорії “Дорослі, Еліт”, і вже не вперше доводить, що талант, наполегливість і віра в себе — це формула перемоги.

Уродженка Нікопольщини – Чемпіонка Європи з повітряної гімнастики

У категорії змагалися найкращі спортсменки з різних країн Європи, але саме під час нагородження на п’єдесталі лунав гімн України.

Лунає Гімн України

Це не просто перемога — це символ сили нашої нації. Нікополь – край, який щодня живе в умовах небезпеки, поруч із зоною бойових дій. Але навіть у цих реаліях народжуються переможці. Люди з Нікополя — стійкі, витривалі й сильні духом. Ця перемога — для всіх, хто бореться на своєму фронті.

Повідомити новину чи надіслати поезію (прозу) можна на електронну пошту:  nikopol-art@ukr.net

Tagged: Tags