Юні учасники театру танцю «Богема» здобули три Кубки на Міжнародному фестивалі Victory Star.
Своїми досягненнями колектив поділився з NikopolART.
Незважаючи на складну безпекову ситуацію, у «Богемі» зростають майбутні танцюристи. Щотижня вони поспішають на заняття, аби опанувати складні «па», вивчити нові танці, поїхати з ними на фестиваль і прославити рідне місто.

10 травня у Дніпрі відбувся Міжнародний фестиваль Victory Star. Нікополь на ньому представляли юні учасники театру танцю «Богема». На суд журі вихованці Вікторії Пухової представили три постановки у «Вільній танцювальній категорії» серед учасників віком 8–9 років. Саме цим вони й вразили майстрів хореографічного мистецтва.

Додому «Богема» привезла здобуті три Кубки та дипломи лауреатів І та ІІ ступенів за виконання номерів: «Mix Dance», «Mambo» і «A Little Party».
Вітаємо колектив та бажаємо подальших творчих успіхів!
Повідомити новину або надіслати поезію (прозу) можна на електронну пошту: nikopol-art@ukr.net
