Мешканців Нікополя запрошують на безкоштовні курси української мови: місце та час проведення

Мешканців Нікополя та переселенців запрошують на безкоштовні курси української мови. Заняття проходять у ‘Центральній бібліотеці та центральній дитячій бібліотеці міста.

Центральна бібліотека  Нікополя

З 12 липня у Центральній бібліотеці Нікополя по вівторках та суботах проходитимуть безкоштовні курси української мови. Початок о 15:00.

Викладач Оришкевич Тетяна Ігорівна допоможе вам перейти на вільне спілкування українською та подолати мовний бар’єр.  Крім цього, на курсах охочі зможуть:
– поповнити свій словниковий запас,
– дізнатися основні правила культури мовлення,
– довідатися цікавинки рідної мови та
– ознайомитися з історією та культурою українського народу.
Заняття відбуватимуться з 12 липня двічі на тиждень у вівторок та суботу о 15.00.
*всі питання на першому занятті

Адреса: вул. Шевченка, 180

Центральна дитяча бібліотка

 Бібліотекар Наталя Осипенко запрошує до живого розмовного спілкування та комунікативних практик, незалежно від рівня володіння мовою.

“Повсякчас стикаєтеся із ситуаціями, коли «розумію, а сказати не можу»? Прагнете подолати мовний бар’єр? Тільки починаєте говорити українською? Добре володієте нею, та відчуваєте нестачу комунікації? Готуєтеся до здачі іспиту на рівень володіння державною мовою для службових потреб? Хочете таким чином підтримати ЗСУ, адже мова-це теж зброя?! Пропонуємо разом пройти шлях до мовної незалежності!”, – пише Наталя.

Розмовні зустрічі проходять щоп’ятниці о 14.00 за адресою: вул. Микитинська,13 (Стара частина міста, площа Богдана Хмельницького).
Деталі телефоном: 066 900 58 28.

Бібліотека на проспекті Трубників

Кожної середи бібліотека на проспекті Трубників запрошує всіх охочих на курси української розмовної мови. Початок о 09:00

Адреса: пр. Трубників, 40.

Tagged: Tags